صفحه اصلی > استانی و پست مهم : اغاز به کارجمعیت رزمای استان خراسان رضوی

اغاز به کارجمعیت رزمای استان خراسان رضوی

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
[[ اغاز به کارجمعیت رزمای استان خراسان رضوی]]

تعدادی از هیئت موسس جمعیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی در اجلاسیه شهدای وحدت( سرداران سر افراز شهید نورعلی شوشتری و شهید محمدزاده و شهدای اهل سنت بلوچستان )که در حادثه تروریستی سال ۱۳۸۸ عملیات انتحاری جند الشیطان به شهادت رسیده بودند حضور یافتند و با فرماندهان قرارگاههای جنوب شرق وشمال غرب و فرمانده قرارگاه سپاه کربلا دیدار کردند و موضوع تشکیل جمعیت رزما در استان‌های سیستان و بلوچستان هرمزگان و مازندران بدون هرگونه ارتباط با سپاه‌های استانی مطرح کردنند .
هیئت موسس رزما در اولین جلسه دیگری با تعدادی ازپیشکسوتان رزمنده خراسان رضوی پیرامون تشکیل جمعیت رزمای استان بحث و بررسی کردند در این میان حاج حسین الله کرم دلایل تشکیل جمعیت رزما را ارائه نمود و سردار پیشکسوت حاج احمد ربیعی و دکتر ثروتی به رفع برخی شبهات پرداختند متقابلاً پیشکسوتان رزمنده خراسان رضوی نیز دیدگاه‌های خود را مطرح ساختند و پیشکسوت رزمنده برادر فخاری با تاکید بر فرمایشات امام راحل به موضوع پیشگیری از افتادن انقلاب به دست نامحرمان و نااهلان تاکید کرد. پیشکسوت رزمنده برادر سلطانی راهکار آن را احیای ارزش‌ها ،اقدامات جهادی و امر به معروف و نهی از منکر مسئولین و حضور سیاسی اجتماعی، فرهنگی رزمندگان در صحنه نامید.
در پایان پیشکسوت رزمنده سردارعلی مولوی حقیقی نیز اظهار داشت پیشکسوتان رزمنده زنده‌اند و اگر مدیریت جهادی مانند دوران دفاع مقدس حاکم گردد آنها نیز حضور خود را در صحنه با قدرت بیشتری ادامه می‌دهند.
در پایان رزمنده پیشکسوت و فرزند شهید محمد فضائلی گاه به عنوان مسئول جمعیت رزمنده مدافعین انقلاب اسلامی خراسان رضوی با حمایت کلیه پیشکسوتان حاضر تعیین گردید تا با تشکیل کمیته‌های جمعیت رزما اقدام به تشکیل جمعیت رزما در۳۴ شهرستان‌های تابعه استان بپردازد.
پنجشنبه۱۴۰۲/۸/۴

دیدگاهتان را بنویسید