صفحه اصلی > بیانیه ها و پست مهم و سیاسی : بیانیه انتخاباتی جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی (رزما)

بیانیه انتخاباتی جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی (رزما)

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی (رزما) در خصوص انتخابات مجلس دوازدهم
شرکت در انتخابات یک واجب شرعی و الهی است (امام خمینی )
انقلاب اسلامی شرایط و حوادث ویژه ای را تجربه میکند و ایران مقتدر و سربلند در مواجهه با جنگ سخت و نرم وترکیبی ویژه دشمن توانسته است با موفقیت از این تهدیدات عبور کرده و خود را برای اجرای انتخابات پرشور ، گرم و سرنوشت ساز آماده کند .
صف آرایی دشمنان خارجی در همسویی با جریان های دلداده به غرب در داخل بر سطح حساسیت و اهمیت این اتفاقات افزوده است .
در این میانه جریان عام اصولگرایی نظام تلاش خود را معطوف به حفظ نظام جمهوری اسلامی با اتخاذ راهبرد نو اصولگرایی و حکمرانی نوین اهتمام به حضور حد اکثری مردم در انتخابات را در دستور کار خود قرار داده است .
اما جریان انقلابی نظام با اشراف به سطح تهدیدات و اطلاع از شگردها و ترفند های دشمن و ابزار های موجود بکارگیری شده ،تداوم رویکرد های متخذه برای استمرار نظام را مکفی نمیداند .
اعتقاد رزمندگان دفاع مقدس که توان و عمر خود را در دفاع از انقلاب اسلامی صرف نموده اند، تلاش جهت انسجام نیروهای کار آمد در جبهه بزرگ انقلاب اسلامی را سامان داده و معتقدند که با ایجاد روند اعتماد سازی در مردم بزرگوار و دعوت از کاندیداهای متعهد،انقلابی،عدالت طلب و فساد ستیز ،کار آمد و اتخاذ راهبرد متناسب پیشرفت، خاصه در ابعاد معیشتی و فرهنگی ،بارقه ای از امید را در مردم ایجاد کرده و آینده ای روشن را برای ولی نعمتان نظام رقم بزنند.
رجاءواثق داریم که نظام مقتدر و توانمند جمهوری اسلامی که قدرت ملی را افزایش داده است و تصویری از آرمان های امامین انقلاب ترسیم کرده که با تعمیق و تثبیت آن آینده ای روشن و زندگی بهتر برای مردم و ظهور تمدن نوین اسلامی را شاهد خواهیم بود.
در این مسیر از همه ی برادران و خواهران گرامی که امکان ،توان و ظرفیت نامزدی و شرکت در این انتخابات حساس را دارند دعوت به عمل می آید که ضمن ثبت نام و شرکت در این امر مهم به قصد حل مشکلات و خدمتگزاری بهینه ،در روان سازی و شکوفایی و بهبود وضعیت مردم در امور اقتصادی ،اجتماعی ،فرهنگی ،و …گامی اساسی بردارند .
جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی (رزما)
جبهه انقلاب اسلامی

لینک کانال شماره یک جمعیت رزما 🔻
https://eitaa.com/jrazmaa
لینک وب‌سایت جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی 🔻

صفحه اصلی

..

دیدگاهتان را بنویسید