بیانیه جمعیت رزما

 

بسم الله الرحمن الرحيم

بیانیه جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی

به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

انقلاب ما انفجار نور بود ” امام خمینی (ره)

 

انقلاب اسلامی در حالی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد ، که در طول این چند دهه حوادث و تحولات عمده ای در سطوح داخلی و نظام بين الملل شکل گرفته است.

ایران به کشوری قدرتمند و صاحب نظر در معادلات منطقه و جهان تبدیل شده و عمق استراتیک ایجاد کرده و با یارگیری از دوستان انقلابی خود در منطقه، محور مقاومتی گسترده تشکیل داده که نفس آمریکا ، انگلیس و فرزند نامشروع آنها یعنی رژیم صهیونیستی را گرفته است.

در عرصه داخلی، ایران عزیز، در عین تحمل فشارهای خارجی و تحریمی دشمن ، بیشترین رشد و بالندگی را داشته است و در عرصه های فضایی ، هسته ای، بهداشتی، درمان سلولهای بنیادی ، و در حوزه های علمی ، صنعتی ، تکنولوژیک و دانش بنیان …… جزو سرآمدهای جهان است ایران مقتدر بسیاری از توطئه ها و ترفندهای دشمن را در سطوح مختلف و جنگ ترکیبی ویژه پشت سر گذاشته است .

دولت آقای رئیسی تلاش دارد که با ایجاد ثبات اقتصادی و بهبود شرایط زندگی و خنثی سازی تحریمهای دشمن و کاهش فشارهای موجود در میان مدت، در عرصه های راهبردی رشد و شکوفایی ایران را به رخ جهانیان بکشد .

حمایت گسترده ایران از محور مقاومت در نبرد آزادسازی فلسطین در ایام اخیر و حرکت هوشمندانه در این عرصه مدیریتی ، ما را در معادلات منطقه ای و جهانی، محور اصلی و اساسی و تصمیم سازی بی نظیر ساخته است

همچنین در آینده نزدیک در صحنه داخلی در هفته های آتی، انتخابات مهم مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم

شایسته است که مردم هشیار و با بصیرت ایران قوی با حضور در صحنه بار دیگر استقلال، آزادی ، امنیت و مسیر پیشرفت خود را تضمین و تثبیت کنند.

در آستانه ای سالروز جشن انقلاب اسلامی بار دیگر با تشکر و قدردانی از مردمان عزیز و پیروان واقعی راه امام و شهیدان گرانقدر ، انشاالله با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، بار دیگر به دشمنان نظام و ایادی آن نشان دهند

که ایران مقتدر همیشه در صحنه هست و خواهد بود و در معادلات آینده جهان تاثیرگذار بوده و تمدن نوین اسلامی را با درایت و رهبری امام خامنه ای عزیز ایجاد و قلل رفیع جهان را فتح خواهد کرد.

جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی ” (رزما )

دیدگاهتان را بنویسید