صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : بیانیه حافظیه

بیانیه حافظیه

بیانیه حافظیه /
جمعیت رزما استان فارس :

بسم الله لرحمن الرحیم

به دنبال بازداشت و برکناری دو نفر از مسئولین گردشگری و مجموعه حافظیه شیراز، به علت ترک فعل و بی توجهی در حوزه مسئولیت، که منجر به توسعه ی فرهنگ بیگانه و هنجارشکنی اجتماعی شده است، عده ای را به این باور رسانده که پاسخگویی در حوزه مدیریت و مسئولیت تحت کنترل معنایی ندارد تا جایی که بخاطر حکم قضایی برای این دونفر با توسل به احساسات مادرانه و پدرانه آنها جولان میدهند و افاضه میکنند . آیا شما نفهمیدید و یا ندیده اید پدر و مادران شهدای عزیز و جاویدالاثری که آرزوی آمدن فرزندانشان را ۴۰ سال به انتظار نشسته و آرزوی به دل مانده اند . همانهایی که برای حفظ حقیقت دین از جمله حجاب و عفاف جان خود را در طبق اخالص گذاشتند و تقدیم کردند.
بدانید اگر تفکیک قوا را در پهنه فضای مجازی فریاد می زنید، چرا از موقعیت دستگاه اجرائی برای آزاد کردن متخلفان بهره می برید؟ چرا هماهنگی و همراه دستگاه قضا را برنمی تابید؟ چرا پیگیری مسئولین شهر همانند استاندار محترم و دادستان را که به تکلیف قانونی خود عمل کرده اند شما را مکدر کرده است؟ چشم باز کنید و بدانید که با این تفکر و بیان در جایگاهی به ناحق تکیه زده اید و دیر نباشد که به دلیل ناسپاسی و رفتارتان مورد قضاوت قرار میگیرید و فراموش نکنید که دست خالی به سوی محشری سفر میکنید و چشم بدامن شفاعت کسانی خواهید داشت که از شما ناراضی اند. در این میان قاطبه مردم قهیم شیراز و استان فارس به نوبه خود، از استاندار محترم، دستگاه قضا، دادستان محترم و ریاست محترم دادگستری که قاطعانه مسئله را پیگیری کرده و عملکرد مناسب داشته اند، سپاسگذارند و امیدوارند به مسئولیت های بعدی خود به خوبی عمل کنند .
جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی استان فارس
مهدی یار

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

  1. عبدالله نوری پور :

    من یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق
    ازموضع گیری بموقع وحمایت از دست اندرکاران در مبارزه با فرنگ مبتذل وبی بندوباری غربی که در حافظیه اجرا و بوجود آمد تشکر بعمل می آید.
    خادم هیئت موسس جمعیت رزما – الله کرم‌

دیدگاهتان را بنویسید