صفحه اصلی > اخبار داخلی و بیانیه ها و پست مهم و دسته‌بندی نشده : بیانیه رزما، شهادت رئیس جمهور رئیسی

بیانیه رزما، شهادت رئیس جمهور رئیسی

 

” انا لله و انا الیه راجعون ”

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و  منهم من منتظر و ما بدلوا  تبدیلا .

بار دیگر مردم خداجوی ایران اسلامی مورد امتحان الهی واقع شدند و  شهیدی شاهد و ابر مردی متواضع ، پاک دل ، پاک دست و فرزانه ای فرهیخته  و مالک اشتری از علی زمان آسمانی شد و دلهای شیفتگان خود را با رفتنش ، خون جگر کرد.

خادم  آستان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، یار باوفای  رهبر انقلاب ، سید محرومان و خدمتگزار گمنام و پرتلاش مردم ایران ،شهید خدمت و ایثار ،حضرت  آیت الله دکتر ابراهیم رییسی،  رییس جمهور محبوب ایران و اسلام  در راه خدمتگزاری به ملت ، بهمراه  یاران و همراهان با وفای خویش  به شهادت رسیدند.

رییس جمهوری فقید که بیش از چهار دهه به اسلام و مردم ایران خدمت کرد و در طول تصدی مقام ریاست جمهوری  در عرصه های داخلی نمونه انسانی اسوه  ،پاک ، مطهر وخدوم و در عرصه بین المللی چهره انسانی آرمانی ، متعالی ، متعهد،  مصلح و انقلابی و ضد استعماری را به نمایش گذاشت.

فقدان جانسوز این خادم صادق و این عالم جاهد بسیار سخت و جانکاه است.

رجا واثق داریم که سلسله خدمات و اقدامات پر افتخار  این ابر مرد تاریخ ایران ادامه خواهد یافت و رهروان انقلابی و جهاد گران عرصه حق ، این مسیر متعالی و الهی را ادامه خواهند داد.

کمیته سیاسی ائتلاف امنا ، این مصیبت بزرگ را به رهبر حکیم ، ملت بزرگوار و شریف ایران و همه آزادگان و حق طلبان جهان  تسلیت عرض نموده و تاکید داریم که این مسیر متعالی و تمدن ساز تا رسیدن به قله ها و  تا ظهور منجی عالم بشریت ،  حضرت  ولیعصر( عج) ادامه خواهد یافت

انشاالله

کمیته سیاسی جمعیت رزما (ج.رزما)

۱/۳/۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید