صفحه اصلی > بیانیه ها : بیانیه شماره ۹ جمعیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی

بیانیه شماره ۹ جمعیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی

هوالعزیز

بیانیه شماره  ۹–  جمیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی:

السلام علیکم یا خاصه اولیاء الله

.

سناریوهای جدید دشمن :

برادران و خواهران گرامی، رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس،

دشمن خبیث و کینه توز که در چند دهه گذشته نتوانست ایران اسلامی را از مسیراسلام ناب و انقلاب مردمی خود منحرف کند، در چند ماه اخیر جنگی پیچیده و ترکیبی را علیه ایران تدارک دید و همه نیروهای سازمان یافته خود را در بیرون و درون ایران ما فعال کرد.

در کف خیابانها، در جوار استانها، در میان اقوام و طوایف، در شهرها و روستاها، و در یک کلام در داخل و خارج و با استفاده ار کلیه ابزارها و تکنیکهای مجازی و ماهواره ای و نیروی انسانی آموزش دیده خود (گروههای معارض منافق و معاند و لایه های اصلاحات افساد طلب و…) نظام اسلامی را به چالش کشیده و قصد بر اندازی داشت و کل نظام را زیر سئوال برد، اما مشت محکم شما مردم و دلدادگان به ایران و اسلام و انقلاب  تمام رشته های آنها را پنبه کرد. ومعادلاتشان را بهم ریخت.

اما بدانید که تئوری پردازان شناخته شده این جماعت وابسته به انگلیس و آمریکا و غرب که سالها قبل با دعوت تئوری پردازان براندازی همچون جان کین و جان هیگ، ریچارد رورتی، یورگن هابرماس، اگنش هیلر، تیموتی گارتن اش و … که جلسات متعددی را در دانشگاهها، کلاسها و کارگاههای براندازی راه اندخته بودند و با کار ریشه ای و زیر ساختی و شبکه ای قصد بر اندازی را داشتند، تنها توانستند بخش محدود از جامعه را بفریبند و کمی حجاب اسلامی را دستکاری کنند و اذهان مردم را تا مدتی مغشوش نمایند.

اما در نهایت کم آورده و در ۲۲ بهمن امسال آب پاکی روی دست آنها ریخته شد.

اما ظاهرا این جماعت خائن و بی آبرو و وطن فروش دست از خیانت کاریهای خود بر نداشته و قصد دارند تا از طریق شبکه های نفوذی خود اذهان و افکار مردم خوب ایران را دستکاری نمایند.

طرح ورود به مباحث ارزی و پولی و دستکاری در نوسانات ارزی، گسترش بد حجابی، با نافرمانیهای مدنی و اخیرا سناریو مسمومیت دختران و فرزندان ایران اسلامی در مدارس دخترانه و پسرانه با هدف دستکاری ژنوم جنسیتی(به احتمال زیاد)  در میان فرزندان مظلوم ایران زمین توسط شبکه ها و افرادی انجام میشود که با گرایشهای اصلاحاتی و تربیت شده مدارس سلام و تئوری پردازانه آنها قطعا انجام میشود، اینها در بدنه آموزش و پرورش و جای جای نظام نفوذ کرده و تلاش دارند تا این عوامل در سایر بخشهای اقتصادی، سیاسی، تجاری، فرهنگی، آموزشی و … عملیات نرم و زیر پوستی پلید خود را آغاز کنند.

 

لذا باید ضمن شناسایی این نفوذیها و شناخت ابعاد نفوذ انها، تمهیدات لازم را برای مقابله با این جریانات اتخاذ نمائیم.

رهبر معظم انقلاب رهنمود فرموده اند که قطعا این جنگ ترکیبی و شیطنتهای دشمن در ایام اخیر تمام خواهد شد اما باید با آسیب شناسی حوادث و رخدادها نسبت به رفع مشکلات و معضلات نظام پرداخته و نسبت به حل مشکلات مردم اقدام نمائیم.

در این مسیر حفظ بصیرت و اتحاد و انسجام نظام و حضور در صحنه مهمترین موئلفه خواهد بود.

 

والسلام علیکم و رحمت الله

 

جمعیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی

کمیته سیاسی

۱۰/۱۲/۱۴۰۱

 

دیدگاهتان را بنویسید