صفحه اصلی > بیانیه ها و پست مهم : بیانیه شماره ۲۲ جمعیت رزما

بیانیه شماره ۲۲ جمعیت رزما

بیانیه شماره ۲۲ جمعیت رزما

بیانیه تحلیلی رزما در باره حماسه انتخابات اسفند ۱۴۰۲

– چرایی حماسه مشارکت و شکست کمپین تحریم

بسمه تعالی

– انتخابات مجلس ششم خبرگان و مجلس دوازدهم شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ با حضور آگاهانه وحماسی ملت ایران اسلامی در حالی صورت گرفت که دشمنان استکباری براساس تبلیغات منفی گسترده ماهواره ای ، مجازی و…  انتظار مشارکت زیر۲۰درصد در این انتخابات را داشتند تا راهبرد ثبات زدایی را در ایران کلید بزنند.

در این میان جریان اصلاح طلب نیز همسو با دشمن استکباری ، راهبرد تحریم انتخابات را اتخاذ کردند تا با جلوگیری از مشارکت ۱۵درصدی حامیان خود برتحقق راهبرد کاهش مشارکت بیفزایند.

جریان اصلاح طلب درصورت موفقیت این راهبرد به نظام دیکته می کرد که بدون حضور آنان امکان مشارکت پرشور وجود ندارد تا ازاین طریق بتوانند حضور نامزد مورد نظر خود را در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۴ تضمین کند.

برهمین اساس مشارکت ۴۱درصدی در این انتخابات یک حماسه در شکست دادن راهبرد استکبار و خنثی سازی راهبرد اصلاح طلبان محسوب می گردد.البته این حماسه مدیون توجه دادن یکساله اخیر امام خامنه ای نسبت به توطئه های فوق الذکر می باشد.ازاینرو توجه همگان را به نکات زیر جلب می نماییم.

 

۱- مشارکت ۴۱درصدی انتخابات اسفند۱۴۰۲ نه تنها مشارکتی قابل قبول نسبت به میانگین مشارکت ۵۸ درصدی در مجالس گذشته می باشد بلکه با تکرار مشارکت ۴۲ درصدی مجلس ۱۱ و عدم رای به اصلاح طلبان نشان دادند مردم همچنان اصلاح طلبان را بانی وضع موجود می دانند.

مهمتر از اینها بازگشت رای دهندگانی است که در مجلس ۱۱ با صندوق انتخابات قهرکرده بودند و در مجلس۱۲ جایگزین ۱۵درصد اصلاح طلبان شدند.

 

۲- جبهه اصلاح طلب پس از شکست کمپین ضدمشارکت ، عدم شرکت ۵۹ درصد در انتخابات را حماسه تحریم اکثریت نامیدند خاتمی نیز رای ندادن خود را همسو با آنان خواند این درحالی است که میزان واقعی عدم مشارکت ۲۹درصد است زیرا مردم در انتخابات مجالس گذشته حداقل ۳۰درصد شرکت نمی کردند.

 

۳- آنچه باید بطور جدی مطالبه گردد کاهش مشارکت ۴۹ درصدی این انتخابات به ۴۱ درصد است زیرا از ۶۱ میلیون نفر واجدین شرایط رای دادن ۵۲ میلیون نفر داخل کشور و بقیه درخارج از کشور زندگی می کنند که فقط امکان در انتخابات ریاست جمهوری را دارند لذا میزان ۲۵میلیون آرای به صندوق ریخته شده برابر با ۴۹درصد مشارکت است.

۴-آنچه رخداد مهم این انتخابات است شکل گیری رقابت واقعی بین ائتلاف امنا و ائتلاف شانا بود. ائتلاف امنا بعنوان نماینده پابرهنگان حاشیه نشین با شعار ضدفساد ، ضد انحصارطلبی ، حامی عدالت خواهی، ساده زیستی و معنویت گرایی با سرلیستی مردم در مقابل ائتلاف انحصارگر و رفاه طلب ائتلاف شانا به سرلیستی آقای قالیباف بود.

۵- متاسفانه ائتلاف شانا پس از عدم موفقیت در مرحله اول انتخابات ، پس از اعلام حمایت اصلاح طلبان از آقای قالیباف برای ریاست مجلس۱۲ به سیاه نمایی علیه ائتلاف امنا با تهمت تندروی و…پرداخت که برخلاف اوامر حضرت آقا به تلخی کام ملت منجر گردید.

۶- ائتلاف امنا ضمن پای بندی به رقابت واقعی شکل گرفته باید از هرگونه مشاجره ای که به تلخ کامی ملت منجرگردد جلوگیری و از بازی خوردن در پازل سیاه نمایی دوری نماید. لازم به ذکر است ائتلاف امنا لیست نامزدهای مرحله دوم ائتلاف را در تهران ،استانها وشهرستانها در زمان مقرر معرفی کرده وآنها را در صورت موفقیت زیر نظر دارد تا چنانچه هریک از مسیر ترسیم شده حضرت آقا در ایجاد تحول ، توجه به منافع ملی و رفع مشکلات اصلی و مزمن مردم دور شوند را تذکر جدی داده و موارد را به ملت عزیز گزارش نماید.

جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی (ج.رزما|)

والعاقبه للمتقین .

۲۸ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید