صفحه اصلی > بیانیه ها و پست مهم : بیانیه شماره ۲۵ #جمعیت_رزما

بیانیه شماره ۲۵ #جمعیت_رزما

بیانیه #جمعیت_رزما ،

عدالت طلبان وستاد مردمی جبهه انقلاب در تبریک به رئیس جمهور منتخب ودعوت اکید ایشان به اجرای قانون ، سیاست های کلی نظام ، توصیه های حکومتی و حاکمیتی امام خامنه ای وتداوم راه شهید رئیسی.

”  بسم الله الرحمن الرحیم  ”

⭕باعرض سلام ، ادب و ارادت . بار دیگر فصل مهمی از تاریخ کشور سربلند ایران اسلامی رقم خورد و بعد از شهادت شهید بزرگوارخدمت ، آیت الله دکتر رییسی شهید پرواز اردیبهشت ؛ قاطبه مردم ایران با حضور در پای صندوق های رای در فاصله کمتر از ۵۰ روز و در دوهفته متوالی حماسه باشکوه حضور و انتخاب  رییس جمهور چهاردهم را رقم زدند.

🔹️حضور مردم درپای صندوق های رای و مشارکت پرشور و باشکوه در این فرایند خاص یک پیام بزرگ برای دوستان این نظام مقدس و پیامی مهمتر برای دشمنان و مخالفان  کشور انقلابی ایران داشت .ایستادن پای  کیان جمهوری اسلامی و رای به تایید و تمدید آن  از سویی و  حمایت قاطعانه این نظام درمقابل دشمنان آنهم تا پای جان ، پیام های شفاف و واضح  ایرانیان به دشمنان بود.

🔸️ما رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس و  یاران و همسنگران جبهه انقلاب  و عدالت طلبان به همراه سایر گروههای انقلابی و جهادی  برای انتخاب اصلح سعی کردیم تا  تمامی تلاش و ظرفیت خود و مردم را برای نظام بسیج نماییم و انتخابی شایسته داشته باشیم. از اینکه ملت بزرگوار ایران پیام امام خامنه ای را اجابت نموده و پای صندوق های رای آمده و این حماسه حضور را خلق نمودند صمیمانه تشکر نموده و براین امر مهم خدا را شاکریم.

🔸️برهمین اساس از نامزدهای محترم ریاست جمهوری چهاردهم در پایبندی به اخلاق سیاسی وهمچنین از برگزارکنندگان انتخابات در صیانت از آرای مردم تشکر نموده و ضمن تبریک، رئیس جمهور منتخب را به اجرای قانون ، سیاست های کلی نظام ، توصیه های حکومتی وحاکمیتی امام خامنه ای و تداوم راه شهید رئیسی دعوت موکد می نمائیم ودر پایان از جمعیت ها ،احزاب و ستادها ی استانی و کادرهای  تشکیلاتی  و….که این حماسه زیبا را آفریدید تشکر به عمل می آوریم و انشاءالله با تاسی به رهنمود امام المسلمین در نگرش به افق های بلند جمهوری اسلامی خدمت به اسلام، انقلاب، ایران و مردم خوب آن را وجهه همت خود قرار خواهیم داد.

و لله عاقبة الامور

🔹️جمعیت رزمنده مدافع انقلاب(#ج_رزما)

🔹️ جمعیت عدالت طلبان ایران اسلامی.

🔹️  ستاد مردمی  جبهه  انقلاب  اسلامی

۱۶ تیرماه ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید