صفحه اصلی > بیانیه ها : بیانیه کمیته سیاسی #ج_رزما شماره ۲۴

بیانیه کمیته سیاسی #ج_رزما شماره ۲۴

🔻بیانیه کمیته سیاسی #ج_رزما

بسم الله الرحمن الرحیم.

💢روسای محترم ستادهای کشوری دکتر جلیلی :
سلام علیکم،

🔻نظر به مشخص شدن نتایج دور اول انتخابات مهم ریاست جمهوری چهاردهم و  لزوم برنامه ریزی منسجم و اتحاد کلیه نیروهای اصولگرا  و انقلابی برای تضمین موفقیت نامزد  جریان انقلابی در دور  دوم  انتخابات ، دستو العمل ذیل جهت ابلاغ به ستادها ایفاد میگردد:

۱) لازم است که کلیه ستادها با اتحاد و هم افزایی ازهرگونه موارد اختلافی وخود زنی های احتمالی  که توسط  جریانهای دیگر احتمال  بروز آن وجود دارد احتراز کرده و از فریب های آنها هوشیارانه فاصله بگیرند.

۲)از روز سه شنبه و چهار شنبه بعد از ظهر و با خنکی هوا در هر منطقه و شهرستانهای هر استان ،  کار تبلیغ  با پوستر و بروشور و تراکت  و روی ماشین ها  بمدت یکساعت  در چهارراههای اصلی و میدانهای مهم هر شهر توسط تیم های توجیه شده و گروهی انجام گیرد و حضور و تبلیغ را در همه جا پررنگ نمایید.

۳)  تردد خودرویی و گسترده  توسط خانواده ها در سطح شهرها بصورت  مجتمعی انجام گیرد.

۴) خانواده ها و‌ اعضا  دارای قدرت خطابت و تحلیل، با نشست ها و تماس ها و وعده های فامیلی و خانوادگی و محافل دوستانه، لزوم مشارکت در انتخابات و  شناخت نسبت به کاندیدای انقلابی و اصلح ما یعنی دکتر جلیلی  و اهمیت  رای دادن به ایشان  را  در قالب امر به خوبی ها و معروفات برای مردم جا بیاندازند.

۵)  به کلیه برادران و خواهران انقلابی پیشنهاد  میشود که به کانال های اصلی کمیته رسانه و فضای مجازی  #جمعیت_رزما و جبهه انقلاب و عدالت طلبان  مرتبط و از اطلاعات بدون واسطه و موثق  و کارشناسانه این مجامع  استفاده نموده ویا آنها را منتشر نمایند.

🔹️درپایان با تاکید بر حفظ اتحاد و وحدت کلیه نیروها درکشور، توصیه میکنیم که :

🔸️ در جهت برگزاری انتخابات سالم و باشکوه، تمامی همت خود را صرف نمایید تا شاهد انتخاب رئیس جمهوری انقلابی و مردمی باشیم .انشاالله .

والسلام علیکم و رحمه الله

🔹️ستاد مردمی جمعیت رزما حامیان دکتر جلیلی
🔹️ستاد مردمی جبهه انقلاب یاران دکتر جلیلی
🔹️ستاد مردمی جبهه  عدالت طلب حامی جلیلی
🔹️وسایر ستادها و کمیته های وابسته کشوری

#ج_رزما
۱۳ تیرماه ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید