صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده و یادداشت : بی‌شرف‌های «زن‌زندگی‌آزادی»

بی‌شرف‌های «زن‌زندگی‌آزادی»

i🔴مهاجرانی: بی‌شرف‌های «زن‌زندگی‌آزادی» سراغ مسمومیت دختران رفتند

♦️شرافت‌نداشتن مدعیان «زن زندگی‌آزادی» آن‌قدر غلیظ شده که عطاء‌الله مهاجرانی باکی ندارد آن‌ها را در نوشته‌ای به‌خاطر مسمومیت دختران مدرسه‌ای خطاب قرار دهد و بگوید این خرابکاری چیزی از جنس شرافت خودتان است. یعنی بی‌شرف‌هایی که ندای زن و زندگی سرمی‌دهند، اما کارشان خرابکاری و مسموم‌سازی مدارس دخترانه است.

🔻مهاجرانی نوشت «بسیار خوب! شما که می‌فرمودید: زن، زندگی، آزادی! چرا برای خرابکاری شرافتمندانه! از جنس شرافت‌خودتان به‌سراغ مدارس دخترانه رفتید و دانش‌آموزان معصوم را در معرض مسمومیت قرار دادید؟!»

🔻کسی مانند مهاجرانی نیازی ندارد که منتظر نتایج آزمایشگاه یا گزارش نیرو‌های امنیتی بماند. او پروژه زن، زندگی را خوب درک کرده است و بی‌بی‌سی و اینترنشنال را هم بهتر از خودشان می‌شناسد و می‌داند در این مسمومیت‌ها فعال‌شدن این شبکه‌ها با همه قوا و راست‌ودروغ را مثل همیشه به‌هم‌آمیختن و پروپاگاندای رسانه‌ای آنان، خودش یک نشانه است. در این پروژه هنوز پرسش‌های زیادی وجود دارد که مردم از خود درباره آن سؤال می‌کنند. اینکه چرا معلمان و مدیران و کادر مدرسه و همسایگان مسموم نمی‌شوند! و چرا اگر حکومت می‌خواهد امری را بپوشاند، پزشکان و مدیران مدارس هم سکوت کرده‌اند! مگر همه عامل نظام هستند، آن‌هم در این بلبشوی فضای مجازی و اظهارات هرجایی؟! برای همین اصل ماجرا که یک پروژه تروریستی است از جنس بی‌شرفی طراحان «زن‌زندگی‌آزادی» مورد قبول آقای مهاجرانی است. به‌ویژه همزمان‌شدن این مسمومیت‌ها با فعال‌شدن لیدر‌های نشست جرج‌تاون و دیدار آنان با دلالان صهیونیست و نیز «ادامه‌دار خواندن» این مسمومیت‌ها در توییت سفیر انگلیس در تهران!

🔻مهاجرانی البته این را زودگذر می‌داند و می‌نویسد: «بدون تردید همان‌گونه که ملت ایران در ۲۲ بهمن، توهم انقلاب سوم را به خاک سپرد، موج مسمومیت تمام می‌شود. امنیت یک موضوع و مسئله ملی است. هم وظیفه دستگاه‌های نظامی و انتظامی و امنیتی است و هم مسئولیت همه ملت ایران. این نکته را در طنجه از کارگر شهرداری آموختم، پرسیدم چرا خیابان کثیف است، گفت تنظیف وظیفه ماست و نظافت وظیفه شهروندان. همه خانواده‌ها شایسته است نسبت به امنیت هوشیار باشند. در لندن وقتی در مترو نشسته‌اید، بار‌ها این پیام را می‌شنوید: “اگر بسته مشکوکی دیدید، بلافاصله با این شماره تماس بگیرید. ” این پیام که هر روز و شب بار‌ها تکرار می‌شود، تأکیدی است بر این نکته مهم که امنیت یک مسئله و امر ملی است. دانش‌آموزان و اولیای مدارس و همسایگان مدارس دریابند!»

🔻این خرابکاری آشوبگران نیز می‌گذرد. مهم همین است که مردم خود با همه توان مقابل آن بایستند. هر طرح جدید آشوبگران از جهت امنیتی، خرابکارانه‌تر و وحشیانه‌تر خواهد شد.
عصبانیت امثال آقای مهاجرانی از این بی‌شرفی هم از همین جهت است که در هر گام جدید رذالتی وصف‌نشدنی از خود بروز می‌دهند.

منبع: روزنامه جوان

دیدگاهتان را بنویسید