صفحه اصلی > پست مهم : تحصن ۲۱ روزه برای عبور از انفعال به رویکرد انقلابی

تحصن ۲۱ روزه برای عبور از انفعال به رویکرد انقلابی

 

تحصن ۲۱ روزه برای عبور از انفعال به رویکرد انقلابی

 

دکتر الله کرم دبیرکل جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی  “جمعیت. رزما”درمیان تحصن کنندگان مقابل دفتر مردمی قوه قضاییه، قیام امام حسین(ع) را براساس وصیت نامه آن حضرت، اصلاح امت با مکانیزم امر به معروف نهی از منکر نامید وبرهمین اساس جامعه کنونی را در عمل به آن مکانیزم در مقابل سه موضوع بی حجابی و دوعامل هم پوشان آن یعنی مشکلات معیشتی و ولنگاری فضای مجازی را به شکل زیر تقسیم کرد.

 

الف – غرب گرایان به رهبری محمد خاتمی از یکطرف با سواستفاده از آیه لا اکراه فی الدین به حمایت از اباحه گری وتداوم کشف حجاب پرداخته واز طرف دیگر بادادن ریاست جبهه اصلاح طلبان به خانم آذر منصوری عملا وبرای بار دوم به شعار براندازی زن زندگی آزادی گروهک کومله پیوستند.

ب – جریان انقلابی به پنج عملکرد جدا ازهم پرداختند.

۱-گروهی، دولت مردمی، مجلس انقلابی و قوه قضایی همسو را برای حل مشکلات سه گانه کافی دانستند.

۲-گروهی با شرکت در تجمعات میدان امام حسین(ع) و استادیوم آزادی، واکنشی نیمه انقلابی را مناسب دانستند.

۳-گروهی که اساسا، هر حرکت انقلابی را در شرایط فعلی مخالف شعار سال#مهار تورم-رشد تولید# حضرت آقا می دانند.

۴-گروهی که حرکتهای انقلابی را موجب دوقطبی شدن جامعه و به خطر افتادن امنیت جامعه وحتی انتخابات اسفند ۱۴۰۲ می دانند.

۵-گروهی که با تحصن در جلوی مجلس سپس قوه قضاییه خواستار اجرای واکنش های انقلابی برای جلوگیری از کشف حجاب، اباحه گری در فضای مجازی ومحاکمه مفسدین سیاسی واقتصادی شدند تا از اندلسی سازی جامعه جلوگیری گردد.آنها معتقدند تحول راهبردی بهار امسال در دگردیسی عربستان، امارات و…این امکان را می دهد لذا باید از انفعال نه ماه گذشته خارج شد.

الله کرم در پایان نتیجه گرفت که پنج گروه انقلابی باید با عبور از رویکرد نه ماهه انفعالی در اتخاذ فعال سازی رویکرد انقلابی همگرا شوند تا ضمن متوقف کردن روند کشف حجاب ، محاکمه عوامل فساد اقتصادی وسیاسی و ارائه مجدد طرح صیانت از فضای مجازی با محاکمه مانعین آن بسترساز فضای مجازی اسلامی فراهم گردد. تا ان شاءالله هماهنگی جریان غربگرا با دشمن برانداز را خنثی گردد.

#ج_رزما

دیدگاهتان را بنویسید