صفحه اصلی > اخبار دفاعی - امنیتی : سردار فلاح‌زاده: رزمندگان فاطمیون نبودند داعش تا بنگلادش پیشروی کرده بود

سردار فلاح‌زاده: رزمندگان فاطمیون نبودند داعش تا بنگلادش پیشروی کرده بود

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار محمدرضا فلاح‌زاده جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خانواده مرحوم سید قاسم حسینی از رزمندگان مدافع حرم لشکر فاطمیون، در یزد دیدار کرد.

سردار فلاح‌زاده در این دیدار، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گفت: داعش یک سازمان عادی نبود، بلکه شجره خبیثه‌ای بود که در اعتقاد باطل خود، هم مصمم و هم با انگیزه بود و در یک جمله می‌توان گفت داعشی‌ها ارتش اعتقادی در جبهه باطل بودند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه افزود: معمولاً ارتش‌های مزدور تلاش می‌کنند تا کمترین تلفات را بدهند، اما داعشی‌ها با اعتقاد راسخ اما باطل خود، رزمندگان ما را با عملیات انتحاری به شهادت می‌رساندند و خود نیز هلاک می‌شدند. در سوریه تمام کفر در برابر تمام اسلام قرار گرفته بود و این اتحاد بین مسلمانان عراق، سوریه، افعانستان، لبنان و ایران بود که داعشی‌ها را زمین گیر کرد چرا که اعتقاد در جبهه حق بالاتر و قوی‌تر بود.

سردار فلاح‌زاده نقش لشکر فاطمیون در فتوحات سوریه را ویژه دانست و اظهار کرد: حماسه‌آفرینی‌های فاطمیون در نقاط مختلف سوریه و دلاوری‌های آنان کم‌نظیر بود و بنده شاهد تمامی این رشادت‌ها بودم.

وی داعش را محصول طرح آمریکایی ـ صهیونیستی برشمرد و ادامه داد: مدافعان حرم و رزمندگان فاطمیون با هدایت‌های مقام معظم رهبری و فرماندهی سردار دل‌ها حاج قاسم عزیز این طرح را به شکست کشاندند و جبهه اسلام را پیروز کردند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان با اشاره به نقش مؤثر فاطمیون در دفاع از حرم حضرت زینب(س) گفت: این عزیزان نقش اساسی در دفاع از اسلام، شیعه و بشریت داشتند و اگر ایثار آنان نبود، امروز داعش تا بنگلادش پیشروی کرده بود.

گفتنی است، مرحوم سید قاسم حسینی از رزمندگان لشکر فاطمیون بود که در مسیر مشهد مقدس بر اثر سانحه رانندگی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید