صفحه اصلی > اخبار دفاعی - امنیتی و پست مهم : عملیات رسانه ای/ فجازی ” طوفان الاقصی

عملیات رسانه ای/ فجازی ” طوفان الاقصی

عملیات رسانه ای/ فجازی ” طوفان الاقصی” رزمندگان مقاومت علیه دشمن صهیونیستی در ۵ محور: 

۱- تصویر سازی موفق رسانه ای

۲- قول صادق / عملکرایی میدانی

۳- پیوست فرهنگی / هنری

۴- محتوا سازی متنوع و هم افزا

۵- توزیع بهنگام نظرات

۱-   تصویر سازی موفق رسانه ای عملیات طوفان الاقصی در فجازی :  

آنهایی که تصویر سازی دقیق تری دارند پیامشان نقطه زن و بی حاشیه تر وارد فرایند پذیرش ذهنی مخاطب می شود، ارائه تصاویری از فرار صهیونیستها، موشکها در آسمان، خرسندی امت اسلامی محور مقاومت، لبخند فرماندهان و ترس صهیونیستها.

۲ – قول صادق – عملگرایی میدانی:

مقاومت وقتی از عملگرایی صحبت می کند، مخاطب با فاصله ای بشدت کوتاه اقدام را در فضای مجازی مشاهده میکند.

۳ – پیوست فرهنگی / هنری

در این فضا کلیپها دارای سناریو به همراه موسیقی حماسی در پس زمینه طرح های گرافیکی اقناعی و به روز رسانی طرح های هنری با تصاویر بدست آمده از میدان نبرد از ساعتهای ابتدایی اقدام و عملیات رزمی نیروهای حماس علیه مواضع و قرارگاه های نظامی دشمن می باشد.

 

۴- محتوای متنوع و هم افزا

تنوع بالای تولید و ارائه محتواهای رسانه ای، این تنوع از قالب ارائه بیانیه تا بروز و ظهور رسانه ای رهبران مقاومت در تمام محورها و طراحی پرچمها و باز نشر در رسانه های محورهای مختلف مقاومت از عراق تا لبنان و یمن و ایران و… به چشم می خورد و امت اسلامی را روشنی چشم می بخشد.

۵- توزیع بهنگام نظرات و تحلیلها:

توزیع بهنگام نظرات و پراکنش اظهارات فرماندهان مقاومت درست در زمانی است که مخاطب به اطلاعات با دریافت جدید و به روز شده نیاز داشت، نه پرگویی مدیریت نشده و نه کم گویی سست کننده رخ داد،
بموقع و همراه با تنوع شاهد ظهور رسانه ای رهبران و فرماندهان مقاومت در قالبهای مختلف تولید پیام از صدور بیانیه تا مصاحبه در میدان و گفتگوهای تلویزیونی و نگارش توئیت و …

دیدگاهتان را بنویسید