صفحه اصلی > بیانیه ها و پست مهم : نامه جمعیت رزما.. به وزیر محترم وزارت آموزش و پرورش

نامه جمعیت رزما.. به وزیر محترم وزارت آموزش و پرورش

نامه جمعیت رزما.. به وزیر محترم وزارت آموزش و پرورش
*
بسم الله الرحمن الرحیم.

سخنی دوستانه با وزیر محترم آموزش و پرورش.
*
با سلام و درود.
برادر گرامی جناب آقای وزیر محترم؛
خیلی خلاصه و مختصر ، وارد اصل موضوع میشویم؛
شما استحضار دارید که ایران عزیز ما دارای سابقه هزاران سال فرهنگ و تمدنی غنی بوده است و با هم افزایی با تمدن اسلامی، مهد رشد اسلام و مکتب امامان معصوم علیهم السلام شده است. دراین کشور در طول هزاران سال، فرهنگی پرمحتوا، گهربار و مدنیتی نمونه‌ و عمیق شکل گرفته است که هجوم مغولان، اسکندر ،تیمور و… نتوانسته آن را تغییر دهد. بلکه توانست آنها را با استدلال و‌منطق آرمانی و ایمانی خود هضم و مستحیل نماید. فارغ از فراز و نشیب های چند سده اخیر و عقب ماندگی های ناشی از آن؛ وقوع انقلاب بی بدیل اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) تجدید حیاتی نوین وانفجاری از نور را در ایران رقم زد و فضایی جدید در عرصه بین الملل ایجاد شد که عمق، دامنه و شدت آن را به اقرار دوست و دشمن در منطقه و جهان شاهدیم.
علت اصلی دشمنی استعمار و استکبار و آمریکای زورگو واعوان و انصار آنها و امواج توطئه و تحریم و سناریوهای چند سطحی و جنگ ترکیبی ویژه علیه مردم ایران به همین دلیل است، چرا که برنامه های فرهنگی، نظامی، اقتصادی، امنیتی و….غرب سلطه گر را بهم ریخته است.
جناب آقای وزیر؛
ایران انقلابی و مقتدر، با قانون اساسی غنی و پربار و البته آمیخته با فرهنگ گهربار اسلامی و با مردمی متمدن و بافرهنگ و خوش اخلاق و معتقد؛ چندی است که مورد هجوم چند جانبه دشمنان خارجی و ایادی آن در داخل قرار گرفته و آنها با جنگ شناختی و کار بست ترکیبی وابزار فناورانه و فضاهای مجازی و نیروهای سلبریتی و دلدادگان به غرب و… با هدف مهندسی افکار عمومی، راهبرد تغییر ( بخوانید براندازی نظام ) را در دستور کار خود دارد.
جناب آقای صحرایی عزیز:
از مهمترین اهداف دشمن دراین راهبرد پیچیده، تمرکز بر قشر جوان و خاصه بانوان و هویت زدایی از فرهنگ و بنیان های اجتماع یعنی خانواده است و دراین جولانگاه مدارس را حلقه ضعیف و گسل موجود میدانند. هرچند دشمن زبون دراین حرکت خود هم ناکام و ناامید شده ومردم بافرهنگ ایران با حضور گسترده خود در مقاطع و مناسبت های مختلف، سیلی محکمی به آنها در فرهنگ برهنگی زدند، اما جنگ و جدال دشمن احتمالا با قالب ها و شکل و شمایل های دیگر، جوانان ما را نشان و هدف قرار خواهند داد.
ازشما وزیر محترم که نسل جوان و آینده سازان ایران اسلامی در دست شما هستند، خواهشمندیم از هم اکنون که دوماه به شروع مدارس باقی مانده، با اتخاذ تدابیر لازم، به استناد قانون و شرع دراجرای‌ امر عفاف و حجاب و به قصد حفظ فرهنگ اسلامی و کار بست تمهیدات ضروری و نظارتی در امر انضباطی و التزامی، در اجرای هرچه بهتر این امر آرمانی، انسانی و اخلاقی بکوشید.
بدیهی است که خروج از بی برنامگی و انجام هرگونه حرکت ابتکاری و هوشمندانه بستگی به اقدام و عمل جنابعالی دارد و میتواند مهمترین رکن تربیتی و گسترده ترین مجمع فرهنگی نظام را در مسیر حقیقی و طبیعی خود قرار دهد. البته در مواردی مهم همچون:
* تدوین نظام جامع فرهنگی (که بخش مهم آن پایه اقدام وزارتخانه شماست )
* امور تربیتی و امور پرورشی
* تحول در محتوای درسی
* تحول در ساختار علمی و آموزشی
* بحث جذب معلمان عزیز مکتبی ( که وظیفه آینده سازی کشور را دارند)
* موضوع زدودن سند استحماری۲۰۳۰ از ساختار آموزش وپرورش
*جذب معلمان مکتبی ازطریق دانشگاه تربیت معلم
* اجرای همه جانبه طرح تحول *بازگرداندن موضوعات درسی رهبر کوچک(حسین فهمیده) و نواب صفوی و… به کتب درسی.
*این جبهه امادگی خدمت ومشاورت به آن‌سازمان محترم را خواهد داشت.
با تشکر از جنابعالی در این زمینه، دوستان و دلسوزان دغدغه مند شما در جبهه انقلاب و احزاب تابعه ضمن انتظار از تحقق این امور واجب و لازم، آمادگی هرگونه کمک به شما برادر گرامی را داریم.

والسلام علیکم و رحمه الله
**

*جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی – #ج_رزما

۱۸ مرداد ۱۴۰۲

لینک وب‌سایت جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی 🔻

صفحه اصلی

لینک کانال شماره ۱ #ج_رزما 🔻

https://eitaa.com/jrazmaa

دیدگاهتان را بنویسید