صفحه اصلی > بیانیه ها و پست مهم : پیوستن اعضای متحصنین جلوی مجلس به راهیان قدس

پیوستن اعضای متحصنین جلوی مجلس به راهیان قدس

پیوستن اعضای متحصنین جلوی مجلس به راهیان فدس

 

✍🏻 حاج حسین الله کرم بعدازنمازمغرب و عشا در تحصن جلوی مجلس شورای اسلامی

بیانیه بسیار مهم پیوستن تحصن #در دفاع ازعفاف وحجاب، صیانت ازفضای مجازی و مقابله با فروش کالای بازار به قیمت دلار تلگرامی #به رزمندگان مدافع قدس را به شرح زیر قرائت نمود.

 

بسم الله قاصم الجبارین

 

وَمَن يُوَلِّهِمۡ يَوۡمَئِذٖ دُبُرَهُۥٓ إِلَّا مُتَحَرِّفٗا لِّقِتَالٍ أَوۡ مُتَحَيِّزًا إِلَىٰ فِئَةٖ فَقَدۡ بَآءَ بِغَضَبٖ مِّنَ ٱللَّهِ‌. (انفال/۱۶)

 

و هرکس معرکه‌‌ی جهاد را ترک کند ( مگر آنکه بخواهد جبهۀ جنگ را عوض کند یا به گروه دیگري بپیوندد ) بی‌گمان، به خشمى از خدا گرفتار شده.

 

این زمان کربلا فلسطین است

هرکه بی‌غیرت است، بی‌ دین است

کربلا جاری است در غزه

روضه تکراری است در غزه

قدس، ما را فرا میخواند

اسم هر قافله را میداند

کاروانی ز طوس می‌آید

از خراسان به قدس می‌آید

جبهه اینک، خود فلسطین است

راه و رسم عاشقي این است

 

به اطلاع امت شهید پرور میرساند، تحصن معیشت، حجاب و فضای مجازی، با انگیزه‌ی مطالبه از مسئولان جمهوری اسلامی و واداشتن آنها به اجرای احکام اسلام و دستورات امام‌المسلمین، چهارماه تمام با وجود همه‌ی کارشکنی‌ها حتی با تحمل ضرب و شتم و زندان، با صلابت و اقتدار تمام ادامه یافت.

 

لکن با توجه به شرایط پیش آمده برای مردم مظلوم غزه و لزوم حمایت همه‌جانبه از فلسطین قهرمان، در جلسه‌ی شورای متحصنین تهران، تصمیم بر این شد که موقتا تحصن در قالب یک کاروان عاشورایی به مرز فلسطین منتقل و با مسلمانان غیرتمندی که این روزها از کشورهای دیگر، خودشان را به مرز فلسطین رسانده‌اند، همراهی شود.

 

بدیهی‌ است که جریان مطالبه‌‌گری از مسئولان، هرگز متوقف نخواهد شد و نه تنها عزیزان دغدغه‌مندی که شرایط سفر به مرز فلسطین را ندارند، به روشنگری و مطالبه‌گری خود در داخل، به روشهای مختلف ادامه میدهند، که شورای تحصن نیز بعد از بازگشت از این سفر حماسی-معنوی،  پر شور تر از قبل، منافقان داخلی و مسئولان خائن را رسوا خواهد نمود.

.

والسلام علی من اتبع الهدی

به امید آزادی قدس شریف و نابودی صهیونیست جنایتکار و ایادی آن در داخل

 

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۲۷

شورای متحصنین تهران

#ج_رزما

دیدگاهتان را بنویسید