صفحه اصلی > یادداشت : یادداشت ۲

یادداشت ۲

دیدگاه کاربران (4 دیدگاه)

 1. # یوم_الله_۲۲_بهمن_۱۴۰۱ :
  🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
  ✅🇮🇷مقام معظم رهبری (مدظله العالی)”🇮🇷✅

  ✅🇮🇷 پیروزی انقلاب بزرگ اسلامی ایران که ثمره ایثار، اتحاد و یکپارچگی میلیون ها مرد و زن مسلمان و اعتصام به حبل الله المتین تحت رهبری فقیهی فرزانه، حکیمی عارف و مدیری مدبر بود، ادامه حرکت بزرگ نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و بعثت عظیم ایشان در مبارزه با طاغوت و استکبار زمان می باشد. بعثتی که روح ایمان و مبارزه واقعی را در همه اعصار و امصار جاری نمود تا در طی قرن های متمادی توسط اهل ایمان پاس داشته شود و ارزش‌های متعالی انسانیت را با معیارهای الهی متبلور ساخته و زمینه ی تحقق مدینه ی فاضله وعده داده شده را فراهم سازد.

  ✅🇮🇷این انقلاب که با آموزه های قرآن و سنت نبوی شکل گرفت، الگویی برای خودشناسی، خودسازی، هم‌افزایی و وحدت آزادی خواهان در بین ملت‌های جهان است، که موجب حرکت های بیداری اسلامی و فراگیر شدن فرهنگ مقاومت در مقابل استکبار و ایادی خودفروخته آن شد.

  ✅🇮🇷 البته رهبری فقیهانی عالم، شجاع، مدیر، مدبر و الهی، این انقلاب را در تلاطم های دوران مبارزه و حوادث یکی پس از دیگری از گردنه های حیله ها و فتنه‌های بدخواهان داخلی و خارجی به خوبی عبور داده و با توکل به خدای متعال و تاسی از آیه” فاستقم کما امرت” صفوف انقلابیون را در مقابل شرق و غرب همواره مستحکم، بانشاط، پرانگیزه و آماده نگاه داشته و ریشه های این شجره طیبه تناور را روز به روز بیشتر در اعماق دل دوستان دوانده است.
  ✅🇮🇷 انقلاب اسلامی ایران اگر چه در بستر ایران اسلامی و در قامت مردم مبارز این کشور تحقق یافت، لکن با هدف جهانی شدن، امروزه توانسته است عزت و کرامت را به بخش های بزرگی از جوامع اسلامی باز گرداند.
  ره‌آورد این نهضت عظیم، خودباوری مسلمانان، فهم دقیق ملت‌های اسلامی از شیطنت ها و خباثت های دشمنان و وحدت کلمه است که این باور، آنان را صاحب قدرتی نموده است که هیچ زورگو و استعمارگری را یارای مقاومت در مقابل آن نخواهد بود.
  ✅🇮🇷 براساس این خودباوری ایران اسلامی توانست پیشرفت‌های چشمگیری در تمام حوزه های علم و تکنولوژی داشته باشد و این موضوع موجبات خشم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار را فراهم آورد، که باید به آنها کفت:
  🇮🇷 “موتوا بغیظکم”🇮🇷
  و به همین دلیل شیطان بزرگ آمریکا، صهیونیسم جهانی، شیطانک های کوچک و بزرگ و همه گروه‌های معاند جمهوری اسلامی در آخرین نلاش های خود در مقابله با گسترش جهانی انقلاب اسلامی با راه اندازی جنگ احزاب و اغتشاشات در صدد بر آمدند تا حرکت رو به رشد انقلاب را متوقف کنند، اما این بار نیز با بصیرت و حضور مردم فهیم ایران عزیز، تلاش‌های آنان محکوم به شکست گردید و برای عوامل داخلی و خارجی اشان چیزی جز رسوایی به همراه نداشت.

  ✅🇮🇷 در این راستا شبکه مجازی کانالهای جمعیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی، فرا رسیدن بهار چهل و چهارمین سال انقلاب اسلامی را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی، خانواده مکرم شاهد و ایثارگران گرانقدر و مردم شریف ایران عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و اعلام می‌دارد در راه پیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ بفضل الهی شرکت پر شکوهی را رقم خواهند زد . ان شاءالله. ⚘🇮🇷

 2. زمانیان رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در نشست مدیران حقوقی دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری گفت: بسیاری از دانش فنی صنایع در این سازمان تولید شده است و اولین ماهواره کشور در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ساخته و دانش فنی آن بومی شده است.

  به گفته وی در حال ساخت ماهواره آیات با هدف پیش بینی زلزله هستیم و این سازمان در مرز دانش حرکت می کند.

  او بیان کرد: اولین دستگاه دیالیز در کشور طراحی و ساخته شده و در همین سازمان دانش فنی آن در کشور بومی شده است.

  زمانیان گفت: به زودی پارک علم و فناوری بین المللی در سازمان پژوهش هلی علمی و صنعتی ایران راه اندازی خواهد شد.

 3. 📍میرحسین و خاتمی خون بیشتری طلب می‌کنند!
  تیر سه‌شعبه موسوی، خاتمی و اصلاح‌طلبان به سمت گلوی نظام/ هماهنگی چپ‌های ستادی برای فتنه آینده

  🔺میرحسین موسوی، از اضلاع فتنه ۸۸ که به دلیل توبه نکردن و اصرار بر ناامنی در محدودیت به سر می‌برد اخیراً بیانیه‌ای را به بهانه اغتشاشات منتشر و در قالب ۳ بند خواستار “برگزاری رفراندوم برای تغییر یا تدوین قانون اساسی جدید، تشکیل مجلس مؤسسان و همه‌پرسی درباره متن مصوب آن مجلس به منظور استقرار نظامی مبتنی بر حاکمیت قانون و مطابق باموازین(!)” شده بود.

  🔺پس از این بیانیه که عملا خواستار براندازی نظام جمهوری اسلامی شده بود؛محمد خاتمی،دیگر لیدر اصلاح‌طلبان که او نیز به دلیل توبه نکردن و اصرار بر ناامنی در انزوا به سر می‌برد هم اقدام به صدور بیانیه کرد و طی آن رهبری و ساختار حاکمیتی کشور را “صخره ستبر بن بست در مقابل اصلاح‌خواهی” اصلاح‌طلبان قلمداد و مدعی نومیدی مردم از حکومت ایران شده بود؛در قالب۱۵بند پیشنهاداتی را مطرح کرد که اگرچه صراحتا اسمی از حمایت از موسوی در آنها نیست لکن در تلمیح و باطن؛نقش آتش تهیه را برای اظهارات موسوی ایفا کرده‌اند.

  🔺در ادامه و پس از سکوت چند روزه این تصور پیش آمد که چپ‌های ستادی”موضع عقلانی سکوت”را انتخاب کرده‌اند اما در بعد از ظهر روز کاری چهارشنبه گذشته و در آستانه تعطیلات۳روزه؛ ناگهان”بیانیه جبهه اصلاحات ایران در ارتباط با بیانیه‌های اخیر مهندس میرحسین موسوی و حجةالاسلام و المسلمین سیدمحمدخاتمی”در برخی رسانه‌ها منتشر شد و وارد فضای”همپوشانی”شد.

  💢

  1. عبدالله نوری پور:
   ⭐👆🏻👆🏻باید دید جبهه تاز تأسیس و فراگیر جمعیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی چه برنامه ای برای مواجهه با این جبهه ضد انقلابیون افساد طلب رو خواهند کرد انشاءالله

دیدگاهتان را بنویسید