صفحه اصلی > پست مهم و جلسات : 🔹️تحول استمراری واستعلایی رزما

🔹️تحول استمراری واستعلایی رزما

تحول استمراری واستعلایی در نظم انقلابی،

دکتر عبدالحسین الله کرم جمعه۶ بهمن در روز برگزاری مجمع عمومی جمعیت رزما،

مفهوم دیگری از تئوری نظم انقلابی را ارائه کرد. ادامه 🔻👇

 

🔹️تحول استمراری واستعلایی در نظم انقلابی دکتر عبدالحسین الله کرم جمعه۶ بهمن در روز برگزاری مجمع عمومی جمعیت رزما، مفهوم دیگری از تئوری نظم انقلابی را ارائه کرد.

🔸️بر اساس اعلام سعید عبدالملکی سخنگوی جمعیت رزما، مجمع عمومی جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی که با نام «جمعیت رزما» شناخته می‌شود جمعه ۶ بهمن در محل آمفی تئاتر مسجد موسی ابن جعفر(ع) در خیابان شهید کبکانیان برگزار شد.

🔹️در این مراسم که با حضور فیزیکی حدود ۷۰۰ نفر از اعضاء و حضور مجازی استان‌ها برگزار شد پس از انتخاب هیئت رئیسه فرایند انتخاب شورای مرکزی و بازرسان با حضور نماینده وزارت کشور برگزار شد.

🔸️عبدالملکی افزود در مدت کوتاه اعلام موجودیت رزما تاکنون استقبال کم نظیر و معناداری از رزما شده است و علیرغم اینکه جمعیت رزما کمتر از دو سال از بنیانگذاری آن می‌گذرد اما بیش از دو میلیون نفر ‌تاکنون عضو رزما هستند که روز به روز بر این آمار افزوده می‌شود.

🔹️در ابتدای این نشست پیشکسوت دفاع مقدس رضا افروز اعلام کرد که پیشکسوتان به انتهای تلاش‌های گام اول یعنی انتخاب مجمع عمومی و تعیین شورای مرکزی رسیدند.ما در گام دوم باید جوانان را تقویت کنیم تا ضمن اطاعت از ولی فقیه در حل مشکلات باقیمانده کشور و فتح قله‌های جدید تلاش کنند تا پرچم را به دست صاحب اصلی‌اش امام زمان عج برسانیم.

🔹️در ادامه عبدالحسین الله کرم دبیر هیئت موسس به تبیین اهداف جمعیت پرداخت و نظریه انقلابی و انقلاب مستمر را راهبرد حزب رزما عنوان کردند و گفتند نکته مهمی که در نظم انقلابی وجود دارد روح تحول خواهی است که از دو ویژگی استمراری و استعلایی برخوردار است اگر استمرا نباشد دچار رکود و تحجر می شویم واگر استعلاء نباشد دچار ارتجاع و باز گشت به گذشته می شویم.

🇮🇷انقلاب مستمر برای رسیدن به تمدن اسلامی در چارچوب نظم انقلابی با نفی محافظه کاری وآنارشیسم، جلوی رکود و تحجر را می گیرد و با مدیریت جهادی که میراث دفاع مقدس می باشد از یک طرف به حل بحرانها پرداخته واز طرف دیگر از بروز بحرانها جلوگیری می کند. مدیریت جهادی دو شاخصه مهم ، اخلاص در کار و ایثارگری انقلابی دارد که جلوی ارتجاع را می گیرد.

🔹️ایشان تأکید کردند ما برای حل مشکلات و چالش‌های گوناگون کشور از جمله آسیب‌های اجتماعی و مشکلات اقتصادی و باز تولید ارزشها راه حل داریم. جهاد سیاسی یکی از راهبردهای هشتگانه رزما می‌باشد که در شرایط کنونی ناظر به انتخابات است و وظیفه ما در انتخابات بالا بردن مشارکت به خصوص در مجلس خبرگان است چرا که پشتوانه رهبری است.

🇮🇷ما آمده‌ایم تا خط امام و راه امام و راه انقلاب را تقویت کنیم. به صحنه آمده‌ایم که ولایت تنها نماند. آمده‌ایم با فساد و رانت مبارزه کنیم. به دنبال ولایت و عدالت هستیم. وظیفه ما معرفی افراد اصلح به مردم است ما بر شایسته‌سالاری و انتخاب افراد شایسته با تقوا و کارآمد تأکید داریم.

#ج_رزما

https://eitaa.com/joinchat/3264086398Ccfe26e34c8

دیدگاهتان را بنویسید